LECZENIE RAN PRZEWLEKŁYCH
INFOLINIA: tel.: +48 511 077 909, +48 511 077 897 MarMedicam Jaworzno, ul. Nadbrzeżna 12
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 18:00

LECZENIE RAN PRZEWLEKŁYCH

Rana przewlekła, to rana, która nie zagoiła się przez okres 4 tygodni. Przyczynami utrudnionego gojenia się ran mogą być choroby towarzyszące lub ich niewłaściwa pielęgnacja, stosowanie nieodpowiednich opatrunków lub zaprzestanie profilaktyki po jej pierwotnym zagojeniu.
Leczenie rany przewlekłej jest procesem długotrwałym i wymagającym zaangażowania lekarzy różnych specjalności: chirurga, kardiologa, internisty, neurologa, diabetologa oraz wykonania badań dodatkowych np. USG Doppler układu krążenia.
Rany przewlekłe to problem, który dotyczy coraz większej ilości pacjentów, a zbyt późne podjęcie specjalistycznego leczenia może w szybkim tempie doprowadzić nawet do amputacji kończyny.
W naszej Klinice leczeniem ran przewlekłych zajmuje się dr hab. n. med. Marek Kucharzewski - specjalista chirurgii ogólnej.
Pan doktor na co dzień pracuje m.in. w Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich , które jest wiodącym ośrodkiem w Polsce zajmującym się kompleksowym leczeniem urazów oparzeniowych i ran przewlekłych.
 
Na wizyty do Pana doktora w naszej poradni zapraszamy w każdy czwartek.
ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI JUŻ TERAZ
Centrum Medyczne MarMedicam
☎️ 511 077 897
✉️ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
? ul. Nadbrzeżna 12, Jaworzno