RODO
INFOLINIA: tel.: +48 511 077 909, +48 511 077 897 MarMedicam Jaworzno, ul. Nadbrzeżna 12
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 18:00
 1. Administratorem podanych danych osobowych jest Centrum Medyczne Marmedicam Sp. z o.o. Sp. k. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Jaworzno, ul. Nadbrzeżna 12 lub telefonując pod numer 511 077 897. W Centrum Medycznym Marmedicam Sp. z o.o. Sp. k. powołany jest inspektor ochrony danych do którego można kierować zapytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 1. Pana/Pani dane przetwarzane są w celu:
 • ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, zarządzania udzielaniem tych usług oraz leczenia,
 • obsługiwania Państwa próśb i zapytań kierowanych do nas wszystkimi kanałami komunikacji (np. telefonicznie, przez formularz kontaktowy, mailowo itd.)
 • kontaktowania się z Państwem w celach związanych ze świadczeniem usług, w tym uzyskanie informacji zwrotnej dotyczącej udzielanych świadczeń,
 • obsługi reklamacji jeśli wpłyną,
 • archiwizowania danych zgodnie z przepisami prawa.

 

 1. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest:
 • ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta,
 • umowa z pacjentem na wykonanie usługi,
 • prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora danych.

 

 1. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

 

 1. Pana/Pani dane przechowywane będą nie dłużej niż jest to konieczne tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa: ustawa z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

 

 1. Ma Pana/Pani prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępniania dokumentacji medycznej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.

 

 1. Przekazanie nam Pana/Pani danych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego pacjenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 2.

 

 

Administrator danych osobowych