Poradnia Ginekologiczna
INFOLINIA: +48 511 077 897 MarMedicam Jaworzno, ul. Nadbrzeżna 12
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 18:00

Poradnia Ginekologiczna

Ginekologia jest dziedziną medycyny zajmującą się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego ściśle związana z położnictwem. Najczęstsze problemy, jakimi zajmują się ginekolodzy, to: zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcja, niepłodność, nowotwory narządów rodnych.

 

Zapraszamy do Poradni Ginekologicznej w Jaworznie

Zapraszamy do kontaktu.

  Najczęściej wykonywane badania

  usg piersi, usg transwaginalne (przezpochwowe), cytologia, badania laboratoryjne, założenie wkładki antykoncepcyjnej, usunięcie wkładki antykoncepcyjnej.

  Cennik

   

   

   

   

   

   

  • konsultacja ginekologiczna bez usg – 150 zł
  • konsultacja ginekologiczna + usg przezpochwowe – 200 zł
  • konsultacja ginekologiczna + usg przezpochwowe + cytologia – 260 zł
  • założenie wkładki antykoncepcyjnej – (bez kosztu wkładki) – 600 zł
  • usunięcie wkładki antykoncepcyjnej – 150 zł
  • cytologia - 60 zł

   

   

   

   

   

  • konsultacja ginekologiczna bez usg – 150 zł
  • konsultacja ginekologiczna + usg przezpochwowe – 200 zł
  • konsultacja ginekologiczna + usg przezpochwowe + cytologia – 260 zł
  • założenie wkładki antykoncepcyjnej – (bez kosztu wkładki) – 600 zł
  • usunięcie wkładki antykoncepcyjnej – 150 zł
  • cytologia - 60 zł
  • usg piersi - 150 zł

  Lekarze specjaliści

   

   

   

  Bartosz Cichoń

  lek. med. ginekolog położnik

  Bartosz Cichoń jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Już w czasach studenckich rozwijał swoje zainteresowania z zakresu ginekologii i położnictwa. Od 2015 roku dr Cichoń jest pracownikiem Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach - Ligocie. Klinika jest ośrodkiem najwyższej refencyjności zarówno w dziedzinie położnictwa, patologii ciąży jak i ginekologii operacyjnej i onkologicznej. Doświadczenie dr Cichonia związane z pracą w klinice jest oparte na wykonywanych w ośrodku zabiegach operacyjnych takich jak: małoinwazyjne zabiegi laparoskopowe, histeroskopowe, zabiegi operacyjne w wysiłkowym nietrzymaniu moczu oraz zabiegi w ginekologii onkologicznej. Wysoki stopień referencyjności oddziału patologii ciąży oraz bloku porodowego gwarantuje duże doświadczenie doktora w poradzeniu ciąży fizjologicznej jak i powikłanej. Dr Cichoń jest również asystentem Katedry Ginekologii i Położnictwa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzi ćwiczenia kliniczne z przyszłymi lekarzami oraz symulacje medyczne dla studentów dotyczące stanów nagłych w położnictwie i ginekologii. Pan doktor pracuje nad doktoratem o tematyce raka jajnika i jako pracownik naukowy publikuje artykuły naukowe w uznanych czasopismach medycznych. Doktor Cichoń uczestniczy w licznych kursach, konferencjach i kongresach o tematyce ginekologii i położnictwa. Ukończył wiele kursów doskonalących w dziedzinie USG płodu oraz USG ginekologicznego.

   

   

  Miłosz Matyja

  lek. med. ginekolog położnik

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuje w Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego ŚUM, ośrodku o najwyższym – III stopniu referencyjności w  obrębie Oddziału Patologii Ciąży, Bloku Porodowego, Położnictwa i Ginekologii Operacyjnej. Doświadczenie doktora oparte jest na prowadzeniu ciąży fizjologicznej i powikłanej, na wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych, histeroskopii, cięć cesarskich oraz leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Dodatkowo prowadzi zajęcia z Ginekologii i Położnictwa dla studentów wydziału lekarskiego w Katowicach. W laparoskopii szkolił się w Royal College of Obstetricians and Gynaecologists w Londynie.

  Zajmuje się prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką, a także leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym chorób kobiecych. 

  W swojej pracy badawczej na stopień doktora nauk medycznych zajmuje się ultrasonograficznym badaniem przepływów naczyniowych u płodu pod kątem oceny ryzyka w ciążach powikłanych cholestazą ciążową. Bierze udział w kursach oraz  konferencjach z zakresu ginekologii i położnictwa.Posiada certyfikat RSU diagnostyki USG w ginekologii i położnictwie oraz certyfikaty z zakresu USG płodu. Wykonuje diagnostykę ultrasonograficzną piersi z oceną w skali BI-RADS. Posiada certyfikat sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego.