INFOLINIA: +48 511 077 897 MarMedicam Jaworzno, ul. Nadbrzeżna 12
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 18:00

Poradnia Stomatologiczna

Stomatologia – zajmuje się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz ją otaczających a także stawu skroniowo-żuchwowego człowieka.

Pracownia rentgenowska

Dysponujemy wysokiej jakości aparatem firmy Carestream 8100 SC 3D, uważany jest za najlepszy w swojej klasie i na świecie, premiera nastąpiła w 2018 roku, dzięki któremu możemy wykonać: 

- tomografię wiązki stożkowej 3D, 

- zdjęcie panoramiczne,

- zdjęcie cefalometryczne.

Wykonanie tych badań pozwala właściwie zaplanować i realizować leczenie w poradni ortodontycznej.

 Cennik:

- tomografia 3D - 350 zł 

- zdjęcie panoramiczne - 80 zł

- zdjęcie cefalometryczne - 80 zł

- zdjęcie panoramiczne + cefalometryczne - 150 zł

- zabiegu wybielania zębów - 1500 zł

 

System PrevDent

Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń. Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze!
PrevDent CrWR to nowoczesny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Szczególnie rekomendowany dla osób, u których występuje nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania zębów okazywały się nieskuteczne lub bolesne. PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym.


Do produkcji żelu wybielającego firma PrevDent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. Prevdent CrWR jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru oraz nano-hydroksyapatyu (nHAp), który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość. System PrevDent CrWR przywraca zębom ich naturalną biel!

 

Zapraszamy do Poradni Stomatologicznej w Jaworznie.

 

    Najczęściej wykonywane badania

    • pełen zakres usług stomatologicznych

    Lekarze specjaliści

    Leszek Szywała

    dr n. med. specjalista ortodonta